Шоу-бизнис

Домот на Анџелина Џоли и 6-те деца после разводот со Бред Пит
Шоу-бизнис

Домот на Анџелина Џоли и 6-те деца после разводот со Бред Пит

Анџелина Џоли по разводот со Бред Пит се пресели со своите деца во луксузен нов дом, изграден во 1913 година.

Ким Кардашијан организира креативен натпревар во цртање каде таа позира
Шоу-бизнис

Ким Кардашијан организира креативен натпревар во цртање каде таа позира

Ким Кардашијан Вест беше дел од најновата и последна насловна за есен/зима изданието на 'AnOther Мag’ списанието, заедно со иконата Мишел Лами.

Пејачката која победи на Евровизија претставувајќи ја Србија објави дека се повлекува од музиката
Шоу-бизнис

Пејачката која победи на Евровизија претставувајќи ја Србија објави дека се повлекува од музиката

Музичарите поради рестрикциите се оневозможени да настапуваат во угостителски објекти, со што им е загрозена егзистенцијата, па пробуваат на други начини да обезбедат пристојни услови за живот.

Ова се 3-те славни жени за кои не знаевте дека се коцкаат
Шоу-бизнис

Ова се 3-те славни жени за кои не знаевте дека се коцкаат

Иако за славните жени ретко можеме да слушнеме нешто такво, има неколку познати диви кои исто така уживаат да се коцкаат.

Актерката Аманда Сејфрид го објави раѓањето на второто дете
Шоу-бизнис

Актерката Аманда Сејфрид го објави раѓањето на второто дете

Аманда Сејфрид и сопругот Томас Садоски го следеа примерот на Кети Пери и Орландо Блум и го објавија раѓањето на своето дете

Кети Пери го сподели своето прво искуство како мајка еден месец по раѓањето на бебето Дејзи
Шоу-бизнис

Кети Пери го сподели своето прво искуство како мајка еден месец по раѓањето на бебето Дејзи

Кети Пери сподели дека има поголема благодарност и разбирање за сите родители по раѓањето на нејзината ќерка Daisy Dove Bloom во август оваа година.

Емотивните први денови на Џиџи Хадид и Зејн Малик со нивното девојче
Шоу-бизнис

Емотивните први денови на Џиџи Хадид и Зејн Малик со нивното девојче

Џиџи Хадид и Зејн Малик, како и нивните семејства, се „опседнати и заљубени“ во своето девојче по нејзиното пристигнување минатата недела.

Деми Ловато и Макс Ерих се разделуваат по само 2 месеци од свршувачката
Шоу-бизнис

Деми Ловато и Макс Ерих се разделуваат по само 2 месеци од свршувачката

Само два месеци откако актерот Макс Ерих ја запроси Деми Ловато со дијамантски прстен вреден околу 1 милион долари, таблоидите дознаваат дека на нивната љубов решиле да стават крај.

Најчитани

Соновник

Најчест сон за вчера беше: ПРСТЕН

Цагери

Следен цагер

Цагери Понеделник - 02:02 - Некој ќе ти се јави