Хајди Клум ја прослави титулата на Баерн Минхен во црвено бикини

Вторник, 25 Август 2020 10:00

Хајди Клум во својата 47-годишна возраст покажа дека сепак може да се има витка линија. 

Таа реши да се разлади во овие пеколно топли денови во Лос Анџелес, па облече црвено бикини, со што го “запали” целиот Инстаграм. 

За да изгледа максимално модерно, таа околу себе има замотано бела мрежаста наметка и ретро мачкести очила за сонце. 

Heidi Klum

Викендот Хајди го помина заедно со својот сопруг Том Каулиц и група пријатели, гледајќи го финалето од Лигата на шампионите, а воедно тие ја прославија и победата на нивниот омилен тим ФК Баерн Минхен над ПСЖ. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Heidi Klum

За кого навивавте вие?

Цагери

Следен цагер

Цагери Четврток - 20:20 - Остави го нека пат