Рита Ора го покажа бронзеното тело во златно бикини на Крф

Петок, 21 Август 2020 09:00

Британската пејачка се сликаше во бикини на карпа со поглед на Јонското море. Рита ги покажа своите тетоважи и беспрекорен тен, со сјајна исончана кожа. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When you know this is your last holiday before that ORA hits. Pshhhhhh 🏋🏼‍♀️🥳💋

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Таа започна нов проект, кој го претстави на својот Инстаграм профил. 

„Во животот мора да живеете во моментот и да бидете благодарни за сегашноста и сето она што е пред вас, а не зад вас! Имав едно од најневеројатните патувања некогаш. Јас сум засекогаш благодарна, но ќе треба да се вратам на работа. Не можам да дочекам да ви покажам на сите зошто ја направив оваа пауза и она што јас и мојот тим го подготвуваме за сите вас!“, возбудено ги изненади своите обожаватели. 

Рита потроши 123.000 фунти за еднонеделниот одмор во луксузната вила на Крф со своето ново момче.

Пејачката и нејзиното момче Роман Гаврас престојуваат во луксузната вила за 17.600 фунти од една ноќ, а дел од нејзиното семејство престојува во друг апартман од комплексот.

Затскриената вила наречена Ултима Крф нуди целосна приватност и поглед од 180 степени на грчкиот и албанскиот брег.

Луксузниот имот има базен на две нивоа, спа, кино и приватна јахта од 78 метри за да ги задржи Рита и нејзините гости насмеани и среќни цела недела.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wear a mask even on holiday...💙 @lesliecohenamon

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Постои тим на персонал кој вклучува приемник, шофер, приватен готвач, домаќинство и многу повеќе за да се грижи за забавата.

Имотот од 1.000 квадратни метри може да биде домаќин на најмногу 14 лица во седумте апартмани, од кои секоја има своја спална соба со соблекувална и бања. 

Се што е потребно за вистински летен одмор. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Соновник

Најчест сон за вчера беше: ЗМИЈА

Цагери

Следен цагер

Цагери Среда - 21:21 - Нова врска