Погледнете ги најдобро облечените ѕвезди на доделувањето на People's Choice Awards

Сабота, 14 Ноември 2020 00:26

Модата секогаш е на највисоко ниво кога станува збор за доделувањето на People's Choice Awards! Овде познати личности од сите видови можат да дојдат да ја прослават својата неверојатна работа од изминатата година, и секако, секој сака да изгледа неверојатно! Со текот на децениите, сме биле сведоци на сериозно модни моменти кои остануваат запишани во модната историја.

Затоа, составивме збир од најдобрите и најсмелите модни изданија од минатите PCA, а звездите дефинитивно не разочараа со своите елегантни тоалети, модерни панталони и смели бои.

People's Choice Awards  2020 ќе се одржи во недела, 15 ноември во 21 часот, а дотогаш проверете ја галеријата од најдобро облечените sвезди досега!

Зендеја

Клои Кардашијан

Гвен Стефани

Сторм Реид

Кортни Крдашијан

Сара Хајледн

KJ Apa

Ким Кардашијан

Кели Роуланд

Пинк

Тајлер Камерон

Камила Мендес

Рита Ора

Блејк Лајвли

Џенифер Лопез

Сара Џесика Паркер

Руби Роуз

Јара Шахиди

Најчитани

Соновник

Најчест сон за вчера беше: ПРСТЕН

Цагери

Следен цагер

Цагери Понеделник - 02:02 - Некој ќе ти се јави