Што носат познатите оваа есен?

Вторник, 27 Октомври 2020 10:00

Познато е дека славните личности се тие кои ја диктираат модата и сé она што ќе биде актуелно престојната сезона. Па, погледнете кои есенски модни трендови се најзастапени кај познатите личности како Викторија Бекам, Дуа Липа, Меган Фокс, Миранда Кер, Хајди Клум, сестрите Бела и Џиџи Хадид и многу други.

Леопардски принт

Меган ФоксВикторија БекамКендал Џенер

Реси

Миранда КерОливија ПалермоЧарлиз Терон

Црно кожено мини здолниште

Колоритни пердувести oversized јакни

Шапки